Näitan tulemusi 1–15, kokku 4259 tulemust

Näita filtrit

A. LE. COQ Hop Schnaps Beer Spirit 38% 35cl

20.99
350 ml eridisainiga pudelisse villitud 38-kraadine A. Le Coq Hop Schnaps on kange alkohoolne jook, mida valmistatakse A. Le Coqi lager-tüüpi õllest. Unikaalne tootmismeetod rikastab Hop Schnapsi mõnusalt kerge humala- ja linnasearoomiga.

A.E. Dor VSOP Fine Champagne 70cl

42.78

Iseloomustus

Särava kuldse tooniga konjaki valmistamisel on kasutatud 8 – 10 aasta vanuseid konjakeid. Aroomis on esmane mulje värske ja puuviljaline, veidi lillelõhna. Hiljem lisandub tammine vürts.

A.E. Dor VSOP Rare Fine Champ. 70 cl

47.89
A.E.Dor konjakimaja vanade konjakite varusid peetakse hindamatuks väärtuseks. Selle väärika konjaki valmistamisel on kasutatud 8 – 10 aasta vanuseid segusid kahelt parimalt kasvualalt. Sisult lopsakas ja aromaatne, kuivatatud lillede ja kristalliseerunud troopilistele puuviljadele (aprikoos, apelsinikoor) lisandub tammine vürts.

A.E. Dor XO 70cl giftbox

112.02

Iseloomustus

Konjakipiirituse destilleerimisel on kasutatud ainult puidu- ja söepõletit.Sooja merevaigutooniga viskoosne nektar tõelisele gurmaanile. 25 aastat küpsemist tammevaadis on jätnud oma isikupärase jälje. Konjak on üpris ümar, pehme ja sametine, vürtsikus on talitsetud. Järelmaitse on kauakestev ja parfüümne. AE Dori stiiliks on pehmestiililiste ja üsna kergete ja nauditavate konjakite valmistamine.